Yer Kaplama Önerileri

 

 

Yer Kaplama Önerileri

 

 

Yer kaplama önemli hassasiyet gerektiren bir üretim sürecinden geçtikten sonra tüketicilerle ulaşır. Bu üretim prosedüründe önemli olan dayanıklılık, uzun ömür, teknik kalite ve beklentiyi karşılayabilme özelliklerini yansıtmaktır. Böylece kaliteli yer döşeme ürünleri tüketicilerle buluşmuş olur.

En kaliteli yer kaplamalar açısından firmamız yıllardır değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Faaliyetlerine emlak sektöründe başlayarak, dekorasyon sektörüyle birlikte 24 yılı geride bıraktık. Her geçen gün müşteri memnuniyetini en üst çıtada tutmak için hizmet kalitemizi üst düzeyde tutmaya devam ediyoruz.

Yer kaplama ürünlerimiz birinci sınıf kalite olup müşterilerimiz uzun yıllar boyunca bu içsel mekân konforunu bütün şıklığıyla yaşayacaktır. Yer kaplama hizmetimiz dışında ev ve ofis mekânlarının tüm tadilat işlemlerini de yapmaktayız. Referans listemiz Türkiye’nin en güzide mekânları, hoteller, restaurantlar, üniversiteler, belediye binalarından oluşmaktadır.

Yer döşemesi için ise, siz sadece ne yaptırmak istediğinize karar verin ve gerisini bize bırakın. Örneğin parke yaptırmak istiyorsanız, beğendiğiniz model ve renk numunesinden hareketle uzman personelimiz en iyi şekilde zemin kaplamasını yapacaktır. Su geçirmez parkelerden başka çeşit tasarımlara kadar zengin ürün seçeneklerimiz mevcuttur. İş yeri ve ev için mineflo da kaplatabilirsiniz.

Aynı şekilde duvardan duvara halı da kaplıyoruz. Ayrıca yolluklar, çocuk halıları da kaplatabilirsiniz. Çim halı hizmetimiz de bulunmaktadır. Duşa kabin, banyo dekorasyon ürünleri, mutfak dekorasyonu, perdeler, duvar kâğıtları da ürün hizmetlerimiz arasındadır.